Ansatte & avdelinger

– Safety through technology

Administrasjon

Marit Opheim

Marit Opheim

Daglig Leder

Administrasjon
Tlf: +47 73 83 17 47 marit@aquastructures.no

TRONDHEIM

Grete Dalsegg Kjersem

Grete Dalsegg Kjersem

Administrasjon og økonomi medarbeider

Administrasjon / regnskap
Tlf: +47 73 83 17 47 grete@aquastructures.no 

TRONDHEIM

Kenneth Vik Jacobsen

Kenneth Vik Jacobsen

CCO

Markedsdirektør
Tlf: +47 95 90 78 12   kenneth@aquastructures.no

TRONDHEIM

Ingeniører

Ole Kristian Flønes

Ole Kristian Flønes

Leder avdeling for analyse og ingeniøravdlingen

Strukturanalyser
Tlf: +47 41 21 18 82 okf@aquastructures.no

TRONDHEIM

Line Fludal Heimstad

Line Fludal Heimstad

Senior ingeniør

Fortøyningsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 90 89 56 49
line@aquastructures.no

TRONDHEIM

Stein Erik Sakshaug

Stein Erik Sakshaug

Senior ingeniør

Lokalitetsklassifiseringer / Fortøyningsanalyser
Tlf: +47 41 45 60 00
stein@aquastructures.no

RØRVIK

Anne Cecilie Grindstad

Anne Cecilie Grindstad

Senior ingeniør

Fortøyningsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 90 83 93 27
acg@aquastructures.no

OSLO

Anni Yang Christensen

Anni Yang Christensen

Ingeniør

Fortøyningsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 46 54 17 14
anni@aquastructures.no

TRONDHEIM

Katarina Staalesen

Katarina Staalesen

Ingeniør

Fortøyningsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 41 59 67 32
katarina@aquastructures.no

 OSLO

Jonathan Lauritzen Schwartz

Jonathan Lauritzen Schwartz

Ingeniør

Fortøyningsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 41 23 71 24
jonathan@aquastructures.no

TRONDHEIM

Inspeksjon

Tore Åmås

Tore Åmås

Leder inspeksjonsavdeling

Teknisk inspeksjon av sjø -og landbasert
Tlf: +47 47 92 66 35
tore@aquastructures.no

TRONDHEIM

Håvard Gjøsæter

Håvard Gjøsæter

Ingeniør

Fortøyningsanalyser / Inspeksjon
Tlf: +47 48 19 96 33
haavard@aquastructures.no

BERGEN

Eirik Bollvåg

Eirik Bollvåg

Teknisk Inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 90 62 84 76
eirik@aquastructures.no

BERGEN

Jacob Dahn

Jacob Dahn

Teknisk Inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 90 10 20 95
jacob@aquastructures.no

ALTA

Produktsertifisering

Kristin Juberg Gangstad

Kristin Juberg Gangstad

Leder for produktsertifisering og kvalitetsleder

Produktsertifisering /
Sertifisering av selskap
Tlf: +47 99 47 35 01
kristin@aquastructures.no

TRONDHEIM

Ingar Eide

Ingar Eide

Senior ingeniør

Produktsertifisering / Strukturanalyser
Tlf: +47 95 12 85 10
ingar@aquastructures.no

BERGEN

Kyrre Vikestad

Kyrre Vikestad

Senior ingeniør

Strukturanalyser /
Produktsertifisering
Tlf: +47 94 17 14 26
kyrre@aquastructures.no

RØRVIK

AquaSim

Are Berstad

Are Berstad

Utviklingsleder AquaSim

Tlf: +47 90 50 99 51 are@aquastructures.no

OSLO

Emma Vartdal

Emma Vartdal

AquaSim utvikler

Programmering
Tlf: +47 90 07 88 35 emma@aquastructures.no

TRONDHEIM

Ida Synnøve Hystad

Ida Synnøve Hystad

Senior ingeniør

Tlf: +47 91 16 59 74
ida@aquastructures.no

OSLO

Espen Ohren

Espen Ohren

AquaSim utvikler

Programmering
Tlf: +47 45 47 48 65   espen@aquastructures.no

TRONDHEIM

Våre avdelinger

Hovedkontor Trondheim

Hovedkontor Trondheim

Kjøpmannsgata 21
7013 Trondheim
NORGE

Epost: mail@aquastructures.no

Kontor +47 73 83 17 47
Faks +47 73 51 15 41

Kjøpmannsgata 21, 7013 Trondheim
Epost: mail@aquastructures.no
Kontor +47 73 83 17 47

Avdeling Oslo

Avdeling Oslo

Industrivegen 95
5210 Os

Epost: fredrikvik@aquastructures.no

Kontor +47 94 02 20 19

Gaustadalleen 21, 0349 Oslo
Epost: mail@aquastructures.no 
Kontor +47 90 50 99 51

Avdeling Bergen

Avdeling Bergen

Fjøsangerveien 50C, 5059 Bergen
Epost: haavard@aquastructures.no
Kontor +47 48 19 96 33

Avdeling Rørvik

Avdeling Rørvik

InnovArena
Fjordgata 8
7900 Rørvik
NORGE

Epost: stein@aquastructures.no

Kontor +47 41 45 60 00

Fjordgata 8, 7900 Rørvik
Epost: stein@aquastructures.no
Kontor +47 41 45 60 00

Avdeling Alta

AVDELING ALTA

Markedsgata 3, 9510 Alta
Epost: tore@aquastructures.no
Kontor +47 47 92 66 35

Avdeling Tromsø

Avdeling Alta

Markedsgata 3
9510 Alta
NORGE

Epost: mail@aquastructures.no

Kontor +47 73 83 17 47

Stortorget 1, 9008 Tromsø
Epost: tore@aquastructures.no
+47 47 92 66 35