Ansatte & avdelinger

– Safety through technology

Administrasjon

Marit Opheim

Marit Opheim

Daglig leder

Administrasjon
Tlf: +47 73 83 17 47 marit@aquastructures.no

TRONDHEIM

Anne Skiphamn

Anne Skiphamn

Regnskap

Administrasjon
Tlf: +47 73 83 17 47 anne@aquastructures.no

TRONDHEIM

Salg og marked

Erling Sivertsen

Erling Sivertsen

Salgs- og markedssjef

Tlf: +47 92 25 60 07

erling@aquastructures.no

TRONDHEIM

Ingeniører

Ole Kristian Flønes

Ole Kristian Flønes

Leder for ingeniøravdeling

Strukturanalyser
Tlf: +47 41 21 18 82 okf@aquastructures.no

TRONDHEIM

Line Fludal Heimstad

Line Fludal Heimstad

Senioringeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 90 89 56 49
line@aquastructures.no

TRONDHEIM

Stein Erik Sakshaug

Stein Erik Sakshaug

Senioringeniør

Lokalitetsklassifiseringer / Forankringsanalyser
Tlf: +47 41 45 60 00
stein@aquastructures.no

RØRVIK, NÆRØYSUND

Anne Cecilie Grindstad

Anne Cecilie Grindstad

Senioringeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 90 83 93 27
acg@aquastructures.no

OSLO

Anni Yang Christensen

Anni Yang Christensen

Ingeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 46 54 17 14
anni@aquastructures.no

TRONDHEIM

Katarina Staalesen BJØRKås

Katarina Staalesen BJØRKås

Ingeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
katarina@aquastructures.no

OSLO

Jonathan Lauritzen Schwartz

Jonathan Lauritzen Schwartz

Ingeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 41 23 71 24
jonathan@aquastructures.no

TRONDHEIM

Tord Hauge Nilsen

Tord Hauge Nilsen

Ingeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 97 73 89 88
tord@aquastructures.no

BERGEN

Frida Klaussen

Frida Klaussen

Ingeniør

Forankringsanalyser / Strukturanalyser
Tlf: +47 94 85 37 43
frida@aquastructures.no

BERGEN

Inspeksjon

Tore Åmås

Tore Åmås

Leder for inspeksjonsavdeling

Teknisk inspeksjon av sjø -og landbasert
Tlf: +47 47 92 66 35
tore@aquastructures.no

TRONDHEIM

Jacob Dahn

Jacob Dahn

Teknisk inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 90 10 20 95
jacob@aquastructures.no

ALTA

Fredrik Vik Røttingen

Fredrik Vik Røttingen

Teknisk inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 95 07 62 26
fredrik@aquastructures.no

BERGEN

Bendik Aketun

Bendik Aketun

Teknisk inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 41 75 11 04
bendik@aquastructures.no

TRONDHEIM

Stian Karlsen

Stian Karlsen

Teknisk inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 90 83 31 96
stian@aquastructures.no

BODØ

Cato Ormehaug

Cato Ormehaug

Teknisk inspektør

Inspeksjon
Tlf: +47 95 94 68 39
cato@aquastructures.no

BERGEN

Produktsertifisering

Kristin Juberg Gangstad

Kristin Juberg Gangstad

Leder for produktsertifisering. Kvalitetsleder

Produktsertifisering /
Sertifisering av selskap
Tlf: +47 99 47 35 01
kristin@aquastructures.no

TRONDHEIM

Ingar Eide

Ingar Eide

Senioringeniør

Produktsertifisering / Strukturanalyser
Tlf: +47 95 12 85 10
ingar@aquastructures.no

BERGEN

Kyrre Vikestad

Kyrre Vikestad

Senioringeniør

Strukturanalyser /
Produktsertifisering
Tlf: +47 94 17 14 26
kyrre@aquastructures.no

RØRVIK, NÆRØYSUND

Line Døhl Schjølberg

Line Døhl Schjølberg

Revisor

Produktsertifisering/ Sertifisering av selskap

Tlf: +47 93 87 06 14
lineds@aquastructures.no

TRONDHEIM

AquaSim

Are Berstad

Are Berstad

Dr.ingeniør

Utvikling AquaSim

Tlf: +47 90 50 99 51 are@aquastructures.no

OSLO

Emma Vartdal

Emma Vartdal

AquaSim utvikler

Programmering
Tlf: +47 90 07 88 35 emma@aquastructures.no

TRONDHEIM

Ida Synnøve Hystad

Ida Synnøve Hystad

Senioringeniør

Testing, verifisering software

Tlf: +47 91 16 59 74
ida@aquastructures.no

OSLO

Espen Ohren

Espen Ohren

AquaSim utvikler

Programmering
Tlf: +47 45 47 48 65   espen@aquastructures.no

TRONDHEIM

Halvor Njåstad Møgster

Halvor Njåstad Møgster

Ingeniør/AquaSim utvikler

Ingeniør/Programmering
Tlf: +47 91 16 95 20   halvor@aquastructures.no

BERGEN

Våre avdelinger

Hovedkontor Trondheim

Hovedkontor Trondheim

Kjøpmannsgata 21
7013 Trondheim
NORGE

Epost: mail@aquastructures.no

Kontor +47 73 83 17 47
Faks +47 73 51 15 41

Kjøpmannsgata 21, 7013 Trondheim
Epost: mail@aquastructures.no
Kontor +47 73 83 17 47

Avdeling Oslo

Avdeling Oslo

Industrivegen 95
5210 Os

Epost: fredrikvik@aquastructures.no

Kontor +47 94 02 20 19

Gaustadalleen 21, 0349 Oslo Epost: mail@aquastructures.no  Kontor +47 90 50 99 51

Avdeling Bergen

Avdeling Bergen

Edvard Griegs vei 3B, 5059 Bergen
Epost: haavard@aquastructures.no
Kontor +47 48 19 96 33

Avdeling Rørvik

Avdeling Rørvik

InnovArena
Fjordgata 8
7900 Rørvik
NORGE

Epost: stein@aquastructures.no

Kontor +47 41 45 60 00

Fjordgata 8, 7900 Rørvik
Epost: stein@aquastructures.no
Kontor +47 41 45 60 00

Avdeling Alta

AVDELING ALTA

Markedsgata 3, 9510 Alta
Epost: tore@aquastructures.no
Kontor +47 47 92 66 35

Avdeling Bodø

AVDELING ALTA

Sjøgata 21, 8006 Bodø
Epost: tore@aquastructures.no
Kontor +47 47 92 66 35